Warsztaty redaktorskie

Szanowni Studenci specjalizacji redaktorskiej!
Zajęcia „Warsztaty redaktorskie” będą odbywały się w trybie zjazdowym w soboty w semestrze zimowym. Terminy zostaną ustalone w porozumieniu z prowadzącym i podane do wiadomości możliwie szybko.
Rejestracja zostanie przeprowadzona ręcznie.

Dla kandydatek i kandydatów na studia

Szanowni Państwo,
zapraszamy do obejrzenia filmów nt. rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.
Tutoriale zostały przygotowane przez Biuro ds. Rekrutacji UW ze wsparciem Biura Promocji UW.
W trosce o to, by materiały trafiły do różnych adresatów, filmy zostały przygotowane w czterech wariantach:

Link do playlisty z filmami: https://www.youtube.com/playlist?list=PLnWvsaGdAK8eg8nDD-7g9PF35MvG56iQJ

Dyżury w czasie sesji

Uprzejmie informujemy, że

dr Agnieszka Chwiłek dyżuruje w czasie sesji w pokoju B21 w następujących terminach: 23 czerwca (czwartek) 15.00- 16.00, 28 czerwca (wtorek) 12.00-13.00, 4 lipca (poniedziałek) 13.00-14.00.

Rejestracja na zajęcia IM

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,
Informujemy, że rejestracja na zajęcia muzykologiczne rozpocznie się 1 lipca (piątek) o godz. 9.00 i potrwa do 15 lipca (piątek) do godz. 23.59.


Studencka ocena zajęć

Szanowni Studenci,
przypominamy i zachęcamy do wypełnienia ankiet oceny zajęć. Ankiety dostępne do wypełnienia znajdą Państwo po zalogowaniu się na swoje konto w USOSweb.

List Dziekan WNKS, prof. Małgorzaty Karpińskiej, zachęcający do włączenia się w akcje pomocy dla Ukrainy

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

dramatyczna wojenna sytuacja w Ukrainie porusza nasze serca i skłania do gestów pomocy, których nigdy dość. Dziękując za wszelkie już podjęte akcje bardzo serdecznie proszę o zapoznanie się z aktualizowanymi na bieżąco informacjami dotyczącymi możliwości włączenia się w akcje pomocowe prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim, a tych z Państwa, którzy potrzebują wsparcia – zachęcam do zgłaszania się bezpośrednio do mnie lub skorzystania z możliwości, jakie oferuje Uniwersytet (m.in. wsparcie prawne, psychologiczne, materialne). Wszelkie informacje dostępne są na stronie głównej UW: https://www.uw.edu.pl/akcje-pomocy-na-rzecz-ukrainy/.

Z nadzieją na lepszy czas
Małgorzata Karpińska

Dodatkowa informacja w sprawie działalności Sztabu Kryzysowego ds. Ukrainy

Szanowni Państwo!

Dla naszego wspólnego dobra zwróćmy uwagę na poniższy fragment zapisu spotkania online z prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia:

Czy osoba, która stwierdzi u siebie objawy podobne do zachorowania na koronawirusa, może przebywać na terenie uczelni?

zarządzenia rektora z dnia 18 czerwca 2021 r. w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Warszawskiego w stanie epidemii COVID-19 (Monitor UW z 2021 r. poz. 172) wynika niezmiennie, że osoba mająca objawy koronawirusa, a zatem także grypopodobne, nie może przebywać na terenie Uniwersytetu i w razie ich stwierdzenia powinna go natychmiast opuścić. To kwestia bezpieczeństwa wszystkich członków naszej społeczności.

Kampania równościowa na UW

Kampania społeczna „Równoważni” skierowana jest do społeczności Uniwersytetu Warszawskiego.
Jej celem jest zdecydowane podkreślenie, że w Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację oraz, że osoby, które jej doświadczają, znajdą wsparcie na uczelni. Na Uniwersytecie Warszawskim staramy się tworzyć przestrzeń wolną od wszelkiej dyskryminacji, taką w której każdy może czuć się bezpiecznie.
(więcej…)