Kontakt

Kontakt

Instytut Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego
Krakowskie Przedmieście 32
00-325 Warszawa
wejście C, parter

Sekretariat ogólny:
Poniedziałek – czwartek 8.30-17.00, piątek 9.30-14.30
tel./fax: 22 55 21 535
e-mail: imuz@uw.edu.pl

Sekretariat ds. studenckich przyjmuje interesantów :
od poniedziałku do czwartku w godz. 11.00-13.30
Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 22 55 215 39
oraz kontaktu mailowego: a.niakrasava@uw.edu.pl

Numer konta Instytutu Muzykologii UW:
39 1160 2202 0000 0000 6084 9560

POBIERZ: logotypy IMUZ

Mapa dojazdu

Kontakt z pracownikami Instytutu Muzykologii UW

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Pokój Tel.
dr hab. Tomasz Baranowski adiunkt tbaranowski@uw.edu.pl wejście B, II p., B21 22 55 215 45
dr Agnieszka Chwiłek asystent a.chwilek@uw.edu.pl wejście B, II p., B21 22 55 215 45
dr hab. Iwona Lindstedt, prof. ucz. profesor uczelni i.lindstedt@uw.edu.pl wejście B, II p., B21 22 55 215 45
dr Katarzyna Naliwajek-Mazurek adiunkt k.naliwajek@uw.edu.pl wejście B, II p., B21 22 55 215 45
dr Paweł Siechowicz starszy asystent p.siechowicz@uw.edu.pl wejście B, II p., B21 22 55 215 45
dr hab. Szymon Paczkowski, prof. ucz.

profesor uczelni

kierownik Katedry Historii Muzyki

sz.paczkowski@uw.edu.pl wejście B, II p., B24 22 55 215 46
dr hab. Anna Ryszka-Komarnicka adiunkt a.ryszka-komarnicka@uw.edu.pl wejście B, II p., B24 22 55 215 46
dr Aneta Markuszewska adiunkt amarkuszewska@uw.edu.pl wejście B, II p., B24 22 55 215 46
dr Tomasz Górny adiunkt tp.gorny@uw.edu.pl wejście B, II p., B24 22 55 215 46
dr hab. Agnieszka Leszczyńska, prof. ucz. adiunkt a.z.leszczynska@uw.edu.pl wejście C, II p., C22-23 22 55 215 40
dr hab. Irena Bieńkowska adiunkt i.bienkowska@uw.edu.pl wejście C, II p., C22-23 22 55 215 40
dr hab. Tomasz Jeż, prof. ucz. profesor uczelni tomasz.jez@uw.edu.pl wejście C, II p., C22-23 22 55 215 40
dr Katarzyna Spurgjasz adiunkt katarzyna.spurgjasz@uw.edu.pl wejście C, II p., C22-23 22 55 215 40
prof. dr hab. Piotr Dahlig profesor pdahlig@uw.edu.pl wejście B, II p., B26 22 55 215 43
dr hab. Tomasz Nowak

adiunkt

kierownik Katedry Muzykologii Systematycznej i Kulturowej

t.m.nowak@uw.edu.pl wejście B, II p., B26 22 55 215 43
dr Ewelina Grygier starszy asystent e.grygier@uw.edu.pl wejście B, II p., B26 22 55 215 43
dr hab. Ewa Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, profesor uczelni a.gruszczynska@uw.edu.pl wejście C, II p., C24 22 55 215 41
dr Sylwia Makomaska adiunkt smakomaska@uw.edu.pl wejście C, II p., C24 22 55 215 41
dr Mariusz Gradowski adiunkt mariusz.gradowski@uw.edu.pl wejście C, II p., C24 22 55 215 41