Dyżury

Dyżury pracowników IM w semestrze zimowym 2020/2021

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
dr Viktoria Antonchyk v.antonchyk@uw.edu.pl wtorek 18.30-19.30 online, po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr hab. Tomasz Baranowski tbaranowski@uw.edu.pl czwartek 15.30–16.30, B21
dr hab. Irena Bieńkowska i.bienkowska@uw.edu.pl
wtorek 13.15-14.15
dr Agnieszka Chwiłek a.chwilek@uw.edu.pl dyżury on-line po wcześniejszym umówieniu mailowym
prof. dr hab. Piotr Dahlig pdahlig@uw.edu.pl poniedziałek 13.00–14.00, B26
dr Tomasz Górny dyżury zdalne na platformach Zoom lub GoogleMeet po wcześniejszym ustaleniu terminu
dr Mariusz Gradowski mariusz.gradowski@uw.edu.pl czwartek 11.30-12.30 na platformie Zoom: https://us02web.zoom.us/j/9508078285
Meeting ID: 950 807 8285
dr hab. Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, prof. UW a.gruszczynska@uw.edu.pl czwartek 13.30, po uprzednim uzgodnieniu listownym (na adres a.gruszczynska@uw.edu.pl)
mgr Iwona Januszkiewicz-Rębowska ijanuszkiewicz@uw.edu.pl tylko e-mail
dr hab. Tomasz Jeż, prof. ucz. tomasz.jez@uw.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00: meet.google.com/run-rwya-dbq (proszę o wcześniejsze umówienie się)
dr hab. Agnieszka Leszczyńska a.z.leszczynska@uw.edu.pl online, po uprzednim umówieniu się przez e-mail
dr hab. Iwona Lindstedt, prof. ucz. i.lindstedt@uw.edu.pl dyżury on-line na platformach Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr Sylwia Makomaska smakomaska@uw.edu.pl dyżury on-line na platformach Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr Aneta Markuszewska amarkuszewska@uw.edu.pl
mgr Dawid Martin dawid.martin@uw.edu.pl tylko e-mail
dr Katarzyna Naliwajek k.naliwajek@uw.edu.pl czwartek 18.00-19.00, platforma Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
mgr Anastasiya Niakrasava a.niakrasava@uw.edu.pl środa 16.30-17.30: meet.google.com/kqb-zkwt-vfg (po uprzednim umówieniu mailowym)
dr hab. Tomasz Nowak t.m.nowak@uw.edu.pl czwartek 10.30-11.30: meet.google.com/sbr-ptnn-jbg  (proszę o wcześniejsze umówienie się)
dr hab. Szymon Paczkowski sz.paczkowski@uw.edu.pl piątek 16.30-17.30, B24
(po wcześniejszym umówieniu się)
dr hab. Anna Ryszka-Komarnicka a.ryszka-komarnicka@uw.edu.pl dyżury na platformie Google Meet po uprzednim umówieniu się mailowym
dr Paweł Siechowicz p.siechowicz@uw.edu.pl
piątek 16.30-17.30 na platformie ZOOM po uprzednim umówieniu mailowym:
prof. dr hab. Sławomira Żerańska-Kominek s.kominek@uw.edu.pl tylko e-mail

Dyżury pozostałe

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
mgr Inga Grześczak ingapani@o2.pl IFKUW