Dyżury

Dyżury pracowników IM w semestrze letnim 2020/2021

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
dr Viktoria Antonchyk v.antonchyk@uw.edu.pl wtorek 18.30-19.30 online, po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr hab. Tomasz Baranowski tbaranowski@uw.edu.pl czwartek 15.30–16.30, B21
dr hab. Irena Bieńkowska i.bienkowska@uw.edu.pl
wtorek 13.15-14.15, online po wcześniejszym umówieniu
dr Agnieszka Chwiłek a.chwilek@uw.edu.pl dyżury on-line na platformie Zoom/Google Meet po wcześniejszym umówieniu mailowym
prof. dr hab. Piotr Dahlig pdahlig@uw.edu.pl poniedziałek 13.00–14.00, B26
dr Tomasz Górny dyżury zdalne na platformach Zoom lub Google Meet po wcześniejszym ustaleniu terminu
dr Mariusz Gradowski mariusz.gradowski@uw.edu.pl czwartek 10.00-11.00 na platformie Zoom: https://us02web.zoom.us/j/9508078285
Meeting ID: 950 807 8285
dr hab. Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, prof. UW a.gruszczynska@uw.edu.pl czwartek 13.30, po uprzednim uzgodnieniu listownym (na adres a.gruszczynska@uw.edu.pl)
mgr Iwona Januszkiewicz-Rębowska ijanuszkiewicz@uw.edu.pl tylko e-mail
dr hab. Tomasz Jeż, prof. ucz. tomasz.jez@uw.edu.pl środa 10.30-11.30 meet.google.com/run-rwya-dbq (proszę o wcześniejsze umówienie się)
dr hab. Agnieszka Leszczyńska a.z.leszczynska@uw.edu.pl online, po uprzednim umówieniu się przez e-mail
dr hab. Iwona Lindstedt, prof. ucz. i.lindstedt@uw.edu.pl dyżury on-line na platformach Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr Sylwia Makomaska smakomaska@uw.edu.pl dyżury on-line na platformach Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr Aneta Markuszewska amarkuszewska@uw.edu.pl wtorek 13.00-14.00 online
mgr Dawid Martin dawid.martin@uw.edu.pl tylko e-mail
dr Katarzyna Naliwajek k.naliwajek@uw.edu.pl czwartek 15.00-16.00, po wcześniejszym umówieniu się pod linkiem
https://zoom.us/j/93668205163?pwd=aGFBbkNLWUlscjJRWjA0NTNaenBkQT09
Meeting ID: 936 6820 5163 Passcode: 7w7paot7al
mgr Anastasiya Niakrasava a.niakrasava@uw.edu.pl wtorek 17.00-18.00, online (po uprzednim umówieniu mailowym)
dr hab. Tomasz Nowak t.m.nowak@uw.edu.pl wtorek 13.45-14.45 platforma Google Meet lub Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr hab. Szymon Paczkowski, prof. UW sz.paczkowski@uw.edu.pl piątek 13.45-14.45 B24
(po wcześniejszym umówieniu drogą mejlową)
dr hab. Anna Ryszka-Komarnicka a.ryszka-komarnicka@uw.edu.pl dyżury na platformie Google Meet po uprzednim umówieniu się mailowym
dr Paweł Siechowicz p.siechowicz@uw.edu.pl

środa 10:30-11:30

online (po wcześniejszym umówieniu mailowym)
prof. dr hab. Sławomira Żerańska-Kominek s.kominek@uw.edu.pl tylko e-mail

Dyżury pozostałe

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
mgr Inga Grześczak ingapani@o2.pl IFKUW