Dyżury

Dyżury pracowników IM w semestrze zimowym 2022/2023

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
dr hab. Tomasz Baranowski tbaranowski@uw.edu.pl piątek, godz. 12.00 – 13.00, pokój  B 21
dr hab. Irena Bieńkowska i.bienkowska@uw.edu.pl poniedziałek, godz. 13.00-14.00, pokój C 23 (po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym)
dr Agnieszka Chwiłek a.chwilek@uw.edu.pl czwartek, godz. 14.00-15.00, pokój B21
prof. dr hab. Piotr Dahlig pdahlig@uw.edu.pl poniedziałek, godz. 12.00-13.00, pokój B26
dr Tomasz Górny środa, godz. 11.45-12.45, pokój B 24
dr Mariusz Gradowski mariusz.gradowski@uw.edu.pl wtorek, godz. 10.15-11.15, pokój C 21
dr hab. Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, prof. ucz a.gruszczynska@uw.edu.pl czwartek, godz. 15.00-16.00, pokój C24
dr Ewelina Grygier e.grygier@uw.edu.pl środa, godz. 13.00-14.00, pokój B26
mgr Iwona Januszkiewicz-Rębowska ijanuszkiewicz@uw.edu.pl
dr hab. Tomasz Jeż, prof. ucz. tomasz.jez@uw.edu.pl wtorek, godz. 8.30-9.30, pokój C 22
dr hab. Agnieszka Leszczyńska, prof. ucz. a.z.leszczynska@uw.edu.pl czwartki, godz. 14.00-15.00, pokój C23
dr hab. Iwona Lindstedt, prof. ucz. i.lindstedt@uw.edu.pl czwartek, godz. 11.30–12.30, gab. dyr.
dr Sylwia Makomaska smakomaska@uw.edu.pl środa, godz. 11.30-12.30, pokój C21
dr Aneta Markuszewska amarkuszewska@uw.edu.pl czwartek, godz. 10.00-11.00, pokój B24
dr Dawid Martin dawid.martin@uw.edu.pl kontakt mailowy
dr Katarzyna Naliwajek k.naliwajek@uw.edu.pl  środa, godz. 13-14, pokój B 21
mgr Anastasiya Niakrasava a.niakrasava@uw.edu.pl kontakt mailowy
dr hab. Tomasz Nowak t.m.nowak@uw.edu.pl czwartek, godz. 9.30-10.30, pokój B26
dr hab. Szymon Paczkowski, prof. ucz. sz.paczkowski@uw.edu.pl
dr Emily Peppers e.peppers@uw.edu.pl kontakt mailowy
dr hab. Anna Ryszka-Komarnicka a.ryszka-komarnicka@uw.edu.pl środa, godz. 13.15-14.15, pokój B24 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)
dr Paweł Siechowicz p.siechowicz@uw.edu.pl wtorek, godz. 11.30-12.30, B21
dr Katarzyna Spurgjasz katarzyna.spurgjasz@uw.edu.pl poniedziałek, godz. 15.00-16.00, pokój C22 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)

Dyżury pozostałe

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
mgr Inga Grześczak ingapani@o2.pl IFKUW