Dyżury

Dyżury pracowników IM w semestrze letnim 2021/2022

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
dr Viktoria Antonchyk v.antonchyk@uw.edu.pl poniedziałek 18.15-19.15, pokój B24, po wcześniejszym umówieniu mailowym.
dr hab. Tomasz Baranowski tbaranowski@uw.edu.pl piątek 11.30-12.30, pokój B 21
dr hab. Irena Bieńkowska i.bienkowska@uw.edu.pl
wtorek 13.15-14.15, pokój C23
dr Agnieszka Chwiłek a.chwilek@uw.edu.pl dyżury on-line na platformie Zoom/Google Meet po wcześniejszym umówieniu mailowym
prof. dr hab. Piotr Dahlig pdahlig@uw.edu.pl poniedziałek 10.15-11.15, pokój B26
dr Tomasz Górny wtorek 15.00-16.00, pokój B24
dr Mariusz Gradowski mariusz.gradowski@uw.edu.pl czwartek 10.15-11.15, pokój C21
dr hab. Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, prof. UW a.gruszczynska@uw.edu.pl czwartek 16:00-17:00, pokój C24.
mgr Iwona Januszkiewicz-Rębowska ijanuszkiewicz@uw.edu.pl tylko e-mail
dr hab. Tomasz Jeż, prof. ucz. tomasz.jez@uw.edu.pl poniedziałek 8.45-9.45, pokój C22 / zdalnie
dr hab. Agnieszka Leszczyńska, prof. ucz. a.z.leszczynska@uw.edu.pl czwartek 14.00-15.00, pokój C23
dr hab. Iwona Lindstedt, prof. ucz. i.lindstedt@uw.edu.pl czwartek 11.30-12.30, gabinet dyrektorski
dr Sylwia Makomaska smakomaska@uw.edu.pl czwartek 11.30-12.30, pokój C21
dr Aneta Markuszewska amarkuszewska@uw.edu.pl czwartek 10.00-11.00, pokój B24
mgr Dawid Martin dawid.martin@uw.edu.pl tylko e-mail
dr Katarzyna Naliwajek k.naliwajek@uw.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00, pokój B21
mgr Anastasiya Niakrasava a.niakrasava@uw.edu.pl
dyżury on-line na platformie Zoom po wcześniejszym umówieniu mailowym
dr hab. Tomasz Nowak t.m.nowak@uw.edu.pl
wtorek 13.45 do 14.35, pokój B26
(po wcześniejszym umówieniu mailowym)
dr hab. Szymon Paczkowski, prof. UW sz.paczkowski@uw.edu.pl piątek 13.45-14.45, pokój B24
(po wcześniejszym umówieniu drogą mejlową)
dr hab. Anna Ryszka-Komarnicka a.ryszka-komarnicka@uw.edu.pl poniedziałek 13.00-14.00, pokój B24 (w przypadku dłuższych spraw proszę o umówienie się mailem)
dr Paweł Siechowicz p.siechowicz@uw.edu.pl

czwartek, 13.15-14.15, pokój B21 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)

dr Katarzyna Spurgjasz katarzyna.spurgjasz@uw.edu.pl poniedziałek 18.30-19.30, pokój C22 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)

Dyżury pozostałe

Imię i nazwisko Adres e-mail Dyżur
mgr Inga Grześczak ingapani@o2.pl IFKUW