Rejestracja na zajęcia sem. zimowego w r. akad. 2024/2025

Informujemy, że rejestracja na zajęcia prowadzone w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025 odbędzie się w dwóch turach:

I tura rejestracji: 1.10.2024, g. 9:00 – 6.10.2024, g. 23:59
II tura rejestracji: 18.10.2024, g. 21:00 – 21.10.2024, g. 23:59

Studenci MISH zgłaszają prośbę o dopisanie do grupy zajęciowej w Sekretariacie ds. studenckich IM.

Plan zajęć dostępny tutaj.

Po sesji letniej

Drodzy studenci,
zakończyła się letnia sesja egzaminacyjna. Sesja poprawkowa będzie trwała w dn. 2-15 września. Harmonogram sesji niebawem pojawi się na stronie internetowej IM.

Wszystkich, którzy uzyskali oceny zachęcamy, aby nie czekać do września, tylko zgłosić etap do rozliczenia już teraz. Instrukcja pod tym linkiem linkiem.

Ostateczny termin zgłoszenia do rozliczenia etapu (i/lub toku) to 20 września 2024. Do tego dnia należy przesłać zgłoszenie do Sekretariatu ds. studenckich, tymczasowo na adres
mariusz.gradowski@uw.edu.pl.

Udanych wakacji!

Długoterminowe praktyki Erasmus+

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami realizacji długoterminowych praktyk Erasmus+ w krajach UE, stowarzyszonych z Programem oraz niestowarzyszonych z Programem (czerwiec-wrzesień 2023/2024; październik-lipiec 2024/25).

Konkurs obowiązuje dla mobilności zaplanowanych od 13.06.2024 r do 31.07.2025 r.  Szczegóły pod tym linkiem.

Pytania lub wątpliwości dot. długoterminowych praktyk prosimy kierować do p. Doroty Wiącek (dwiacek@adm.uw.edu.pl; tel. 22 55 24 068).

Rekrutacja na studia I i II stopnia – 2024/25

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kształcenia oraz zasadami i terminami rekrutacji na wszystkie studia I i II w roku akademickim 2024/2025, które znajdują się w zakładkach OFERTA i REKRUTACJA. W szczególności zachęcamy do sprawdzenia oferty kierunku Muzykologia, I i II stopnia.
Zapisy – od 6 czerwca.
Masz pytanie związane z rekrutacją? Napisz do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej: rekrutacja.wnks@uw.edu.pl
Kontakt z komisją rekrutacyjną Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce odbywa się także przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów, pytanie możesz zadać po zalogowaniu się na konto kandydata przez zakładkę Pomoc lub w opisie zasad rekrutacji konkretnego kierunku poprzez kafelek Zadaj pytanie”.

Przewodnik

Obejrzyj prezentację, żeby dowiedzieć się o procedurze składania podań, terminach rejestracji i dokonywania podpięć; znajdują się tu także przydatne linki i kontakty. Pobierz

Przypominamy, że w związku z par. 6 ust. 2 pkt. 7 Regulaminu Studiów UW nt. Uznania przedmiotu / etapu studiów:
Uznanie
przedmiotu jest równoznaczne z przepisaniem przedmiotu i oceny za ten przedmiot do karty toku studiów.
W tym przypadku nie należy rejestrować się na przedmiot dostępny w ramach aktualnej oferty przedmiotów na UW.
W przeciwnym wypadku Państwo będą zobowiązani do uczęszczania na ten przedmiot i zaliczenia go.
Ponieważ decyzja Dziekana może być negatywna, warto odpowiednio wcześnie przemyśleć kwestię złożenia podania o uznanie przedmiotu, tak aby w razie decyzji negatywnej zdążyć z rejestracją na przedmiot konieczny do zaliczenia etapu/toku.

Kampania równościowa na UW

Kampania społeczna „Równoważni” skierowana jest do społeczności Uniwersytetu Warszawskiego.
Jej celem jest zdecydowane podkreślenie, że w Uniwersytecie Warszawskim nie ma miejsca na dyskryminację oraz, że osoby, które jej doświadczają, znajdą wsparcie na uczelni. Na Uniwersytecie Warszawskim staramy się tworzyć przestrzeń wolną od wszelkiej dyskryminacji, taką w której każdy może czuć się bezpiecznie.