Na wniosek Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Muzykologii UW powołana jest Komisja Stypendialna. W zakres jej obowiązków wchodzi przede wszystkim comiesięczne ustanawianie wysokości stypendiów naukowych, socjalnych, dopłat do domów studenckich oraz, w szczególnych przypadkach i na specjalną prośbę studentów, zapomóg pieniężnych. Komisja Stypendialna rozdziela również miejsca w Domu Studenta. Opiekunem Komisji Stypendialnej z ramienia Instytutu jest dr Anna Ryszka-Komarnicka. Kontakt z przedstawicielami Komisji Stypendialnej pod adresem e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Członkowie Komisji Stypendialnej w roku akademickim 2017/2018:

  • Przewodnicząca – Magdalena Bill
  • Wiceprzewodnicząca – Katarzyna Kubica
  • Alicja Chocholska
  • Opiekun – dr Anna Ryszka-Komarnicka

Dyżury Komisji Stypendialnej w semestrze letnim 2017/2018
poniedziałek 10.25-11.25

czwartek 14.00-15.00
pokój A4 (kl. A, parter)

Zobacz: Zarząd Samorządu Studentów — sprawy socjalne
Zobacz: Zarządzenie nr 33 Rektora UW w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Zobacz: Wnioskowanie o stypendium Rektora — przewodnik

Wnioski o miejsce w domu studenta

Przypominamy, że studenci od drugiego roku studiów pierwszego stopnia i drugiego roku studiów drugiego stopnia składają wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta za pośrednictwem systemu USOSweb do dnia 30 czerwca do Komisji Stypendialnej IMUW.

Studenci przyjęci na pierwszy rok studiów pierwszego lub drugiego stopnia składają wnioski w wersji papierowej (wzór znajduje się w załączniku nr 5 do Regulaminu domów studenta Uniwersytetu Warszawskiego) do Komisji Stypendialnej IMUW w ciągu 10 dni od momentu złożenia dokumentów wymaganych w czasie rekrutacji.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie domów studenta Uniwersytetu Warszawskiego, dostępnym na stronie internetowej Odwoławczej Komisji Stypendialnej (www.oks.uw.edu.pl) w zakładce Dokumenty.

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia nowej strony informacyjnej Instytutu w serwisie Facebook

 
 

 

IMUW

 

Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego

 

Polmic

 

Erasmusplus

 

MOST

 

 

Instytut Muzykologii UW © 2012. All Rights Reserved.