Na wniosek Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Muzykologii UW powołana jest Komisja Stypendialna. W zakres jej obowiązków wchodzi przede wszystkim comiesięczne ustanawianie wysokości stypendiów naukowych, socjalnych, dopłat do domów studenckich oraz, w szczególnych przypadkach i na specjalną prośbę studentów, zapomóg pieniężnych. Komisja Stypendialna rozdziela również miejsca w Domu Studenta. Opiekunem Komisji Stypendialnej z ramienia Instytutu jest mgr Mariusz Gradowski. Kontakt z przedstawicielami Komisji Stypendialnej pod adresem e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Członkowie Komisji Stypendialnej w roku akademickim 2016/2017:

  • Przewodnicząca – Katarzyna Kubica
  • Magdalena Bill
  • Maurycy Grabowski
  • Katarzyna Miętek
  • Opiekun – dr Mariusz Gradowski

Dyżur Komisji Stypendialnej w semestrze letnim 2016/2017
czwartek w godz. 11.30-12.30, pokój A4

Szanowni Państwo,

od 22 października 2015 r. wszelkie wnioski i dokumenty kierowane do Komisji Stypendialnej są przyjmowane tylko podczas dyżurów Komisji. Tym samym zawieszona zostaje możliwość wkładania dokumentów do przegródki: tylko dokumenty osobiście przedstawione przez studenta są uważane za złożone w Komisji.

Jednocześnie przypominam, że studenci pracujący w Komisji zajmują się sprawami Komisji podczas dyżurów i tylko wtedy mogą zajmowac się sprawami studenckimi, etc. Uprzejmie proszę o uszanowanie czasu i pracy koleżanek oraz o nienadużywanie znajomości do załatwiania oficjalnych spraw związanych ze stypendiami poza wyznaczonymi godzinami.

Z poważaniem,
dr Mariusz Gradowski

Zobacz: Zarząd Samorządu Studentów — sprawy socjalne
Zobacz: Zarządzenie nr 33 Rektora UW w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Zobacz: Wnioskowanie o stypendium Rektora — przewodnik

Wnioski o miejsce w domu studenta

Przypominamy, że studenci od drugiego roku studiów pierwszego stopnia i drugiego roku studiów drugiego stopnia składają wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta za pośrednictwem systemu USOSweb do dnia 30 czerwca do Komisji Stypendialnej IMUW.

Studenci przyjęci na pierwszy rok studiów pierwszego lub drugiego stopnia składają wnioski w wersji papierowej (wzór znajduje się w załączniku nr 5 do Regulaminu domów studenta Uniwersytetu Warszawskiego) do Komisji Stypendialnej IMUW w ciągu 10 dni od momentu złożenia dokumentów wymaganych w czasie rekrutacji.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie domów studenta Uniwersytetu Warszawskiego, dostępnym na stronie internetowej Odwoławczej Komisji Stypendialnej (www.oks.uw.edu.pl) w zakładce Dokumenty.

Instytut Muzykologii UW © 2012. All Rights Reserved.